Oferowanie jakichkolwiek produktów lub usług w internecie wymaga przygotowania regulaminu, który należy przedłożyć każdemu użytkownikom w celu uzyskania jego akceptacji. Tym samym regulamin powinien się znaleźć w każdym sklepie internetowym, jak również na każdej stronie czy też w aplikacji.

Zajmiemy się przygotowaniem dla Państwa od podstaw indywidualnego regulaminu. Dostosowanie treści do potrzeb Klienta to kwestia kluczowa, gdyż profil działalności oraz specyfika danej strony bądź aplikacji generują konieczność zawarcia w regulaminie konkretnych zapisków. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, traktując kolejne regulaminy jako całkowicie osobne projekty. Nad treścią dokumentów pracują doświadczeni fachowcy, którzy mają na swoim koncie setki napisanych regulaminów. Zleceniem zajmują się prawnicy oraz adwokaci, którzy gwarantują stuprocentową zgodność dokumentu z przepisami prawnymi.

Tworzeniem regulaminu zajmujemy się kompleksowo, przygotowując również komplet klauzul oraz pouczeń wymaganych w danej sytuacji. Na Państwa życzenie sporządzimy również formularze reklamacji i odstąpienia od umowy. Wybierając pełen pakiet usług, mogą Państwo niczym się nie martwić, gdyż nasi fachowcy rozwiążą kwestie regulaminów i dokumentów pokrewnych od A do Z.

Zgodność z RODO

Tworzymy dokumenty w pełni zgodne z wymaganiami RODO. Zapewnij bezpieczeństwo swoim kontrahentom oraz sobie samemu, unikając zbędnych problemów prawnych. Zyskaj zaufanie Klientów i bądź spokojny o przyszłość swojej firmy.

Zgodność z wytycznymi UOKiK

Przygotowywane przez nas regulaminu odpowiadają aktualnym zaleceniom UOKiK, które jednak stale są modyfikowane. Oferujemy bezpłatną aktualizację regulaminu przez pierwszy rok po wdrożeniu. Mogą Państwo również wykupić usługę aktualizacji na kolejne lata.

Certyfikat prokonsumencki

Po wdrożeniu dokumentów oraz naszych zaleceń otrzymają Państwo atest prokonsumencki, będący dowodem Waszej rzetelności i wiarygodności. Klienci z pewnością docenią Państwa starania, mające na celu pełną przejrzystość działań.

Dlaczego profesjonalny regulamin jest tak ważny?

Na użytkowników internetu czyha dziś wiele pułapek i zagrożeń, jednak internauci stają się na nie coraz bardziej wyczuleni. Zyskują świadomość tego, jak ważna jest kontrola bezpieczeństwa w sieci, przez co sprawdzają, czy zarządcy poszczególnych stron przestrzegają przepisów oraz chronią dane Klientów. Strony i sklepy, które pozwalają sobie na zaistnienie niejasności w kwestii regulaminu oraz przestrzegania przepisów, tracą zaufanie Klientów i prędzej czy później znikają z rynku.

Konieczność przygotowania regulaminu, a nawet niektóre jego konkretne zapiski, regulują przepisy prawne. Przedsiębiorca musi liczyć się z kontrolami GIODO oraz UOKiK, które w przypadku braku regulaminu lub posiadaniu go w niewłaściwej formie mogą kończyć się wysokimi karami finansowymi. Zalecamy zatem dopilnowanie kwestii regulaminów, poprzez zlecenie nam przygotowania odpowiednich dokumentów.