Concierge

Z Lion’s Care możesz doświadczyć życia na nowo

Concierge z Lion's Care

Przygotowaliśmy dla Ciebie ekskluzywną usługę. Twój korporacyjny Concierge to spersonalizowana usługa, dzięki której znikną wszystkie troski życia biznesowego.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą, średnią, czy małą firmę oferujemy Ci profesjonalny outsourcing biznesowy. Dostarczymy niezbędnej wiedzy i narzędzia, które pozwolą Ci na szybsze osiąganie biznesowych celów.

Asystent concierge

Zatroszczymy się o każdy detal Twojego biznesu. Będziemy Ci doradzać, dbać o Twój kalendarz, zaradzać każdemu problemowi – Twoje sprawy to nasz priorytet. Zawsze możesz liczyć na nasz profesjonalizm, terminowość i pasję. To właśnie one połączone z wieloletnim doświadczeniem czynią z Lion’s Care idealnego partnera i dostawcę usług premium dla klientów korporacyjnych.

  • Research
  • Działania sprzedażowe
  • Rezerwacje
  • Kalendarz
  • Rozwój osobisty
  • Administracja
  • Maraketing i design
  • Narzędzia

Posiadamy szerokie kompetencje przy realizacji
zadań korporacyjnych

Outsourcing procesów biznesowych

Jeżeli zależy Ci na tym, aby outsourcing procesów biznesowych w Twojej firmie wykonany był przez wysoko wyspecjalizowanych ekspertów, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dzięki nam uzyskasz niezastąpione wsparcie w kwestii funkcjonowania Twojego biznesu zarówno jako całości, jak i poszczególnych jego dziedzin. Nasza działalność oparta jest przede wszystkim na realizacji celów i strategii marketingowych oraz sprzedażowych postawionych przez naszych Klientów. Jesteśmy gwarantem podniesienia efektywności Twoich działań.

Wsparcie dla małych i dużych firm

Outsourcing dla biznesu to innowacyjne narzędzie, które przeznaczone jest nawet dla małych firm. Proces ten pozwala przede wszystkim na elastyczne podejście do tematu zatrudnienia, a co się z tym wiąże powiększania lub zmniejszania zespołu w zależności od potrzeb danego projektu. Decydując się na współpracę z ekspertami w tej dziedzinie, będziesz w stanie zaoszczędzić koszty związane z dodatkowymi szkoleniami pracowników i sprawisz, że Twoja firma oparta będzie na innowacyjnych rozwiązaniach.

BLOG EKSPERCKI
W Lion's Care mamy dużo do powiedzenia

Czym ma się jeszcze zająć Twój Concierge?

Lion's Care

Spektrum Tower
00-105 Warszawa,
ul. Twarda 18, woj. mazowieckie

NIP 799-196-46-70
REGON 142916683

Zapytaj o ofertę


Pomoc - CONCIERGE

tel. +48 (22) 300 80 00